Těhulka LIVE! Lucie

Čekáte miminko, případně se na něj teprve chystáte? Máte spoustu otázek či pochybností a chuť sdílet své těhotenské prožitky s ostatními?

Právě pro vás je tu unikátní projekt Těhulka LIVE!, ve kterém se dozvíte mnoho zajímavých věcí o těhotenství, porodu i šestinedělí, a to neméně zajímavým způsobem. Podporujte se navzájem s Těhulkou LIVE! i s dalšími budoucími maminkami z KLUBU TĚHULEK!

Těhulka LIVE! Lucie

Naše v pořadí již šestá hlavní hrdinka projektu TĚHULKA LIVE! se jmenuje Lucie a za nedlouho jí bude 33 let. Sympatická Lucie srší energií na všechny strany, a tak bude zajímavý jistě i její život v období čekání na prvorozené miminko. Bude se s vámi dělit o své prožitky z nádherného a tajuplného, ale mnohdy také obavami naplněného zázračného období v životě ženy – těhotenství.

Termín porodu má stanovený na 7. září 2012, projekt Těhulka LIVE! bude pak pokračovat až do skončení jejího šestinedělí.

Buďte při tom od 20. března 2012 každé úterý na hlavní stránce Babywebu. Kromě autentických záznamů průběhu těhotenství Lucie vás čekají i zajímavé novinky.

Sledujete pravidelně seriál Těhulka LIVE! na Babywebu? Napište nám, jak se vám líbí a co byste se chtěli v rámci tohoto live projektu dozvědět. Vaše nápady a připomínky, jakož i e-maily pro naši těhulku a redakci uvítáme na adrese redakce@babyweb.cz.

Fotografie: Fotoprome.cz – ateliér dětské a rodinné fotografie

Co všechno vám v tomto projektu nabízíme?

Každý týden nový díl „těhulkovského“ deníku plný radostí i starostí, pocitů, prožitků i nevyhnutelného sebepozorování, které k této ojedinělé životní etapě patří. Možná pomůže právě vám najít odpovědi na otázky, které se honí hlavou mnoha nastávajícím maminkám.

Komentáře ošetřujícího gynekologa-porodníka i dalších odborníků.

Odkazy na související články na našem webu, které budou těhotenské zážitky a poznatky dokreslovat pro nejširší okruh čtenářek.

Každý týden vám jedinečná ilustrace daného týdne těhotenství ukáže, jak už je miminko v bříšku velké a co všechno už umí.

Na fotografiích z ateliéru Fotopromě budeme sledovat fyzické těhotenské změny: jak roste bříško a mění se postava těhotné ženy. Doplní je obrázky ze života, ilustrační fotografie, ale i autentické videorozhovory nejen s naší těhulkou LIVE!.

Odborným garantem projektu Těhulka LIVE! je Ústav pro péči o matku a dítě (ÚPMD) v Praze-Podolí – špičkové pracoviště v oboru gynekologie a porodnictví, které bude po celou dobu nad naší hrdinkou a jejím miminkem držet ochrannou ruku. Všechna pravidelná i vyžádaná vyšetření, ultrazvuky, screeningy a nakonec i samotný porod proběhnou právě tam.

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist