Těhulka LIVE! Lucie (9): Nejdřív svatba, potom dovolená

Posílám vám všem pozdrav z prosluněného Turecka! Včera jsme dorazili s přítelem do Manavgatu v Turecku a užíváme si sluníčka a 30stupňová teplíčka. Posílám vám tedy do ČR alespoň trošku tepla, tak snad dorazí. 🙂

Letěli jsme z Mnichova. Pro mě to znamenalo přejezd 500 km za přítelem, krátký spánek a přesun na letiště v nočních hodinách, protože letadlo odlétalo v 6:00 ráno. Let proběhl zcela bez problémů, i na letištích byli ohleduplní a nemusela jsem procházet branou (jen mě zkontrolovali ručně). Tady v Turecku pak následoval transport přímo do našeho hotelu, který trval asi 80 minut.

Jsem na sportovní dovolené – týden s týmem instruktorů z celé Evropy, kteří vedou několik hodin dopoledne a několik hodin aerobiku, posilování a hodin stepu odpoledne. Dokonce je tu i DJ, který mixuje hudbu na některé hodiny! U ploch, kde se cvičí, jsou umístěné boxy s čistými ručníky a chladničky s vodou. Vše je po ruce. Jednoduše – paráda! Už jsme byli s Kubíčkem na dvou vedených hodinách. První bylo Port de Bras, je to takové spojení baletu a strečingu (pomalé protahování s prvky tance). To bych všem těhulkám doporučila, protože ani neposilujete, ani neposkakujete, nehrozí vám pád a tělo se krásně protáhne při tanci. Druhá hodina byl step aerobic, ale tam jsem většinu lekce tancovala bez stepu, jen na zemi a tím se šetřila.

Abych ale nemluvila jen o cvičení… Hotel, kde jsme, je super vybaven i pro rodiny s dětmi. Na každém jídle najdete místo s pokrmy pro děti, různé mixéry a další pomůcky pro ohřev a přípravu dětské stravy. Před restaurací je vždy odstaveno mnoho kočárků, až se musíme s přítelem smát, že tam nejsou nakreslená „parkovací místa“. 🙂 Součástí hotelového komplexu je i aquapark s mnoha atrakcemi – je tam pirátská loď pro děti a sprchy ve tvaru tučňáků, jeden bazének je se slanou vodou a navezeným pískem od moře (spíš takové brouzdaliště pro ty nejmenší), tobogany pro odrostlejší děti, ale i veliký a široký tobogan, kde jezdí v nafukovacím kruhu celá rodina (4 místa a kruh je velice stabilní)!

Ještě před odletem na dovolenou jsem minulý týden absolvovala svatbu kamarádky, taky těhulky. Svatba byla krásná, zámeček, 33 stupňů, dorazila spousta přátel a hlavně ženich s nevěstou vypadali šťastně a spokojeně. Nějaká z fotek určitě časem přibude do mé fotogalerie. Byla tam taky řada rodinek s miminky, parking kočárků (kterými jsem se hned nechala inspirovat). Pochovala jsem si i miminko kamarádky, se kterou jsme ještě nedávno byly na kávě i spolu s nevěstou – a všechny tři jsme byly ještě „v celku“. Tak teď ještě já a nevěsta a můžeme dát srazík v šesti. 🙂 Všechny máme mít chlapečka.

Příští týden, po návratu z dovči, máme plánovanou kontrolu u paní doktorky v Podolí. Myslím, že po vydatném stravování tady v Turecku (kdy se stává, že se některá jídla i časově překrývají a kdy rozhodně nemáme sebemenší příležitost pocítit hlad) bude konstatovat váhový přírůstek! 🙂

Posílám slunečný pozdrav,

Lucie

Fotografie: Fotoprome.cz – ateliér dětské a rodinné fotografie

Lucie právě prožila 24. týden těhotenství.

Bříško začíná růst velice rychle. Stejně tak se zvyšuje tlak na trávicí ústrojí. Proto můžete pociťovat nepohodlí spojené se špatným trávením a pálením žáhy. Abyste zmírnila pálení žáhy, jezte během dne pravidelněji a menší porce. Pokud máte tu možnost, jděte se po jídle na chvilku projít, podpoříte tím trávení. Do porodu vám zbývají necelé čtyři měsíce. Mluvte ke svému dítěti co nejčastěji! Rozezná váš hlas, jeho intonaci a výšku. Až se narodí, bude pro něj důvěrně známý a snáze ho dokážete ukonejšit.

 

Chcete dostávat každý týden obrázek zobrazující přesně váš týden těhotenství s podrobným popisem, jak se vaše miminko vyvíjí? A k tomu spousty praktických informací souvisejících s aktuálním týdnem vašeho těhotenství? Je to jednoduché. Zaregistrujte se zde a je to. Každý týden vám ve schránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru vašemu týdnu gravidity!

Naše těhulka LIVE! Lucie užívá Femibion. Více o kyselině listové ZDE.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist