Těhulka LIVE! Lucka

ÚVODNÍ ČLÁNEK
Čekáte miminko nebo se na něj teprve chystáte? Máte spoustu otázek či pochybností nebo naopak zkrátka jen chuť dělit se o své těhotenské prožitky s ostatními?

Pak právě pro vás je tu unikátní projekt Těhulka LIVE!, ve kterém se dozvíte mnoho zajímavých věcí o těhotenství, porodu i šestinedělí neméně zajímavým způsobem. Podporujte se navzájem s Těhulkou LIVE! Luckou i s dalšími budoucími maminkami z KLUBU těhulek!

Těhulka LIVE! Lucka

„Těhulce“ Lucce je 25 let, je ve čtvrtém týdnu těhotenství a kromě manžela má doma ještě malého rošťáka – dvouletého Filípka. Každé úterý se s vámi bude dělit o své prožitky z krásného, tajuplného, ale mnohdy také obavami naplněného zázraku v životě ženy – těhotenství. Termín porodu má v květnu 2011, ale projekt Těhulka LIVE! bude pokračovat až do konce jejího šestinedělí.

Buďte při tom každé úterý na hlavní stránce www.babyweb.cz

Začínáme v úterý 5. října 2010!

co všechno vám v tomto projektu nabízíme?

  • Aktuální díly seriálu Těhulka LIVE! Lucka
  • Diskusní fórum Těhulka LIVE!
  • E-mail přímo na Lucku
  • Každý týden nový díl „těhulkovského“ deníku plný radostí i starostí, pocitů, prožitků i nevyhnuelného sebepozorování, které k této krásné životní etapě patří. Možná pomůže právě Vám najít odpovědi na otázky, které se každé těhulce honí hlavou.
  • Komentáře ošetřujícího gynekologa – porodníka
  • Odkazy na související články na našem webu, které budou těhotenské zážitky a poznatky dokreslovat pro nejširší okruh čtenářek.
  • Každý týden vám jedinečná ilustrace daného týdne těhotenství ukáže, jak už je miminko v bříšku velké a co všechno už umí.
  • Na krásných fotografiích z ateliéru Fotopromě bude vidět, co se děje „navenek“ – jak roste bříško a mění se postava těhotné ženy. Doplní je obrázky ze života, ilustrační fotografie, ale i autentické videorozhovory s našimi protagonistkami.
  • Odborným garantem projektu Těhulka LIVE! je Ústav pro péči o matku a dítě (ÚPMD) v Praze Podolí – špičkové pracoviště v oboru gynekologie a porodnictví, které bude po celou dobu nad naší hrdinkou, tedy vlastně hrdiny, držet ochrannou ruku. Všechna pravidelná i vyžádaná vyšetření, ultrazvuky, screeningy a nakonec i samotný porod proběhnou právě tam.

Ptáte se, co z toho všeho bude Lucka mít?

Kromě hřejivého pocitu, že bude zdrojem navýsost užitečných informací pro naše čtenářky, které se připravují na těhotenství nebo porod, se jí dostane přátelské podpory od čtenářů, bude mít skvělou lékařskou péči, nové zážitky jako hvězda Babywebu a pro miminko dostane unikátní vybavení na první rok života v hodnotě 20 tisíc korun.

*****************************************************************************************

Chcete i vy dostávat aktuální informace o tom, jak roste děťátko ve vašem bříšku?

Zaregistrujte se u nás a budete dostávat zpravodaj šitý přesně na míru podle pokročilosti vašeho těhotenství!

*****************************************************************************************

A máme tu pro vás ještě jedno velké překvapení!

Máte, stejně jako Lucka, termín porodu v květnu a čekáte malého býčka nebo blížence? Nebo rodíte již za pár týdnů? O těhotenství teprve uvažujete? Nebo na něj naopak nostalgicky vzpomínáte?

KLUB těhulek

Milou novinkou a bonusem třetí řady projektu Těhulka LIVE! je KLUB těhulek.

Kdo patří do KLUBU těhulek? Každá z vás!

Pak právě pro vás je na našem diskusním fóru KLUB těhulek, jehož průvodkyněmi budou Lucčiny spolu-těhulky Bára, Kamila a Květa!

Vytvořte komunitu těhulek a navzájem se podporujte a společně radujte ze svého těhotenství.

A co čeká naše průvodkyně z KLUBU?

Kromě jejich živých vstupů do diskusního fóra, kde si spolu s vámi budou povídat o tom, co je nového u nich i u Lucky, se můžete těšit i na jejich příběhy každý čtvrtek na naší hlavní stránce a jejich fotogalerii. Ale nezapomeňte, KLUB těhulek je na diskusním fóru otevřen i vám! A zajímavé příspěvky, příběhy a postřehy zařadíme do jednoho z pravidelných čtvrtečních dílů KLUBU těhulek. Už teď se na vás těšíme! A kdo jsou naše první členky KLUBU těhulek? Seznamte se s Bárou, Kamčou a Květou:

Bára

28 let, na začátku projektu je v 6. týdnu těhotenství, doma má 11-ti měsíční Sabinku

Kamila

28 let, na začátku projektu je ve 14. týdnu těhotenství, čeká první miminko

Květa

28 let, na začátku projektu je v 9. týdnu těhotenství, doma má 2-letého Kubíka

S Luckou i děvčaty z KLUBU těhulek si můžete povídat o těhotenství a o všem ostatním, co je s tímto krásným obdobím spojeno na diskusním fóru Těhulka LIVE! Lucka a KLUB těhulek.

*****************************************************************************************

Projekt Těhulka LIVE! Lucka je již třetí v řadě. Zajímají vás příběhy jejích předchůdkyň?

JSME V TOM S VÁMI

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist