Těhulka LIVE! Petra

ÚVODNÍ ČLÁNEK
Čekáte miminko nebo se na něj teprve chystáte? Máte spoustu otázek či pochybností? Sledujte vrcholící druhou sérii našeho originálního projektu „Těhulka LIVE!“. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí o těhotenství, porodu i šestinedělí neméně zajímavým způsobem.

„Těhulka“ Petra se s námi dělila o své prožitky z krásného, tajuplného, ale mnohdy také obavami naplněného zázraku v životě ženy – těhotenství. Její příběh jsme všichni napjatě sledovali od 18. týdne těhotenství až do porodu 10. července 2010, kdy se zcela bezproblémově narodila krásná a zdravá Johanka.

GRATULUJEME!

Tím ale náš projekt nekončí! Stejně důležité jako těhotenství a porod jsou první týdny po porodu a tak se můžete těšit na navazující díly seriálu Těhulka LIVE! z období šestinedělí. Sledujte naši hlavní stránku, kde minimálně jednou týdně najdete nové zážitky Petry ze života s její malou Johankou, která si za svůj krátký život stihla vysloužit hned dvě přezdívky: Pampalini a Mikroušek.

Co všechno projekt Těhulka LIVE! přináší?

  • Každý týden nový díl „těhulkovského“ deníku plný radostí i starostí, pocitů, prožitků i nevyhnuelného sebepozorování, které k této krásné životní etapě patří. Možná pomůže právě Vám najít odpovědi na otázky, které se každé těhulce honí hlavou.
  • Pravidelné komentáře ošetřujícího gynekologa
  • Odkazy na související články na našem webu budou těhotenské zážitky a poznatky dokreslovat pro co nejširší spektrum čtenářek.
  • Každý týden vám na jedinečných ilustracích ukážeme, jak už je miminko v bříšku velké a co všechno už umí.
  • Pěkné fotografie nám ukáží, co se děje „navenek“ – jak roste bříško a mění se postava těhotné ženy. Doplní je obrázky ze života, ilustrační fotografie, ale i autentické videorozhovory s našimi protagonisty.
  • Odborným garantem projektu Těhulka LIVE! je ÚPMD v Praze Podolí – špičkové pracoviště v oboru gynekologie a porodnictví, které bude po celou dobu nad naší hrdinkou, tedy vlastně hrdiny, držet ochrannou ruku. Všechna pravidelná i vyžádaná vyšetření, ultrazvuky, screeningy a nakonec i samotný porod proběhnou právě tam.
  • S Petrou si můžete povídat o těhotenství a o všem ostatním, co je s tímto krásným obdobím spojeno přes e-mail nebo na diskusním fóru.

A na co se na oplátku může těšit naše nová „těhulka“?

Kromě hřejivého pocitu, že bude zdrojem na výsost užitečných informací pro naše čtenářky, které se připravují na těhotenství nebo porod, se jí dostane přátelské podpory od čtenářů, bude mít skvělou lékařskou péči, nové zážitky jako hvězda Babywebu a její miminko získá unikátní vybavení na první rok života v hodnotě 20 tisíc korun.

Buďte při tom! Každý čtvrtek na www.babyweb.cz již od 11. února 2010.

JSME V TOM S VÁMI

Vaše redakce Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist