Těhulka LIVE!: Střídání hlavních hrdinek aneb Odchází Anička, přichází…

Anička se s námi v minulém díle rozloučila. Byla pátou těhulkou ve čtenářsky nejoblíbenějším seriálu na našem webu. Pojďte si společně s námi připomenout některé okamžiky těhotenství Aničky a zvědavě nakouknout, kdo čeká za dveřmi další série našeho projektu Těhulka LIVE!.

 

Fotografie: Fotoprome.cz – ateliér dětské a rodinné fotografie

 

Sledujete pravidelně seriál Těhulka LIVE! na Babywebu? Napište nám, jak se vám líbí a co byste se chtěli v rámci tohoto live projektu dozvědět. Vaše nápady a připomínky, jakož i e-maily pro naši těhulku a redakci uvítáme na adrese redakce@babyweb.cz.

První těhotenství 25leté Aničky jste mohli sledovat od června 2011. Že je plánovaně těhotná, zjistila Anička těsně před plánovanou svatbou. Coby nevěsta tedy přímo zářila štěstím a radost jí nepřekazilo ani to, že se musela vzdát svých největších vášní: cigaret a kávy. O to víc si však svůj těhotenský život osladila: místo nikotinu pravidelně dodávala svému tělu sladkou chuť lízátek a ovocných žvýkaček.

A postupně přicházely i těhotenské nepříjemnosti: stále častější návštěvy toalet, nevolnosti, zácpa… Anička se však nenechala ničím rozhodit a postupně si nacházela i těhotenské radosti: „Jsem jak dítě, co musí mít stejnou sušenku jako jeho kamarádi. Jak vidím, že někdo mlsá, chci hned taky. Je až s podivem, že ručička váhy trpělivě zůstává na předtěhotenské hodnotě…“

Od 17. týdne těhotenství zůstala Anička doma na neschopence kvůli rizikovému zaměstnání, které bylo zároveň také náročné fyzicky. Těšila se, že si udělá zásoby spánku, a její manžel zas, že bude mít teplé večeře. Za nedlouho poté se ukázalo, že Anička čeká chlapečka. A ten o sobě začal dávat vědět pořádnými kopanci.

Jako každá natěšená nastávající prvomaminka i Anička se několikrát vydala na těhotenské nákupy výbavičky, samozřejmě v doprovodu manžela, který mimochodem jako každý natěšený nastávající tatínek po večerech přikládal ucho na břicho Aničky a s malým Matýskem si často a rád povídal. V rámci „hnízdění“ pak Anička samozřejmě několikrát těhotenskou výbavičku přeprala. A donakupovávala samozřejmě stále další a další „drobnosti“…

Navzdory dalším těhotenským strastem, prošpikovaným například angínou, bolestmi zad, nespavostí či neuvěřitelně nevšímavými spoluobčany, se Anička začala připravovat na samotný porod. Ačkoli se obávala, že bude rodit předčasně, miminko se v bříšku uvelebilo a nechtělo se mu ven. Nakonec se Matýsek ovšem narodil přímo ukázkově ve stanovený den porodu – 26. ledna.

Anička nám pak dala ještě nahlédnout do prvních týdnů nového života ve třech. Nyní už nezbývá než jí popřát, aby malý Matýsek vesele a zdravě rostl a jeho rodiče z něj měli pořád stejnou radost.

Těšíte se na novou těhulku LIVE?

Zajímají vás zážitky a pocity naší nové těhulky LIVE!, se kterou se seznámíte již brzy? Prozradíme vám, že se jmenuje Lucie, žije se svým přítelem v Praze, za nedlouho jí bude 33 let a nachází se právě ve 14. týdnu prvního těhotenství. Termín porodu má stanovený na 7. 9. 2012.  Lucie je sympatická, usměvavá a fotogenická brunetka, která srší energií na všechny strany, a tak bude zajímavý jistě i její život v období těhotenství.

Sledujte naši šestou těhulku LIVE! – odborníky komentované těhotenství v přímém přenosu. Setkávat se s ní budete opět každé úterý, a to od 20. března 2012. Kromě autentických záznamů průběhu těhotenství Lucie vás čekají i zajímavé novinky: těšit se můžete například na „dotazník na tělo“, který nám už příští týden o Lucii mnohé prozradí.

A nezapomínejte: Jsme v tom s vámi!

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist