Je tu Hamánek Baby roku 2010!

Konkurence byla obrovská, děti okouzlující a zaslaných fotografií několik desítek tisíc. Byla to nelehká práce vyžadující fantazii, trpělivost a rychlou spoušť. Přes to všechno jste ho našli! Ptáte se koho? České Baby roku 2010!
foto: fotoprome

Nejkouzelnější miminko ze soutěže Hamánek Baby roku 2010 se jmenuje Madlenka, svým rodičům dělá radost již 14 měsíců a stane se hvězdou lednové obálky časopisu Betynka.

Unikátní projekt Hamánek Baby roku odstartoval na jaře 2010 a úkolem rodičů bylo zaslat fotografii své ratolesti na konkrétní téma, které se poté měnilo každý měsíc.

Osm kouzelných dětiček, které zvítězily v těžké konkurenci dalších malých modelů a modelek v jednom z měsíčních kol, postoupilo do velkého Superfinále. To proběhlo 25. listopadu na www.babyroku.cz. Kdo fotky dětí hodnotil? O malých finalistech jednotlivých kol i celkovém vítězi rozhodli čtenáři internetového serveru spolu s odbornou porotou.

Baby roku zdobí obálku Betynky a výrobky od Hamánka

Organizátory akce Hamánek Baby roku nebyl nikdo jiný než Babyweb.cz a společnost Hamé - výrobce kojenecké výživy Hamánek, na jejíchž výrobcích se objeví fotografie malé Madlenky.
Partnerem projektu se stal i časopis Betynka, jehož obálku České Baby roku 2010 ozdobí v lednu 2011 a stane se tak malou celebritou!

Vítěz bude štědře odměněn

Stejně jako finalistky dospělácké soutěže krásy, tak i vítěz Hamánek Baby roku 2010, malá Madlenka a její rodiče, získají krásné dárky. Těšit se mohou na značkový fotoaparát Nikon, poukázku na profesionální baby produkty firmy Avent-Philips, rodinný zájezd k moři, dárkový koš s produkty značky Hamánek a zhotovení profesionálního fotografického portrétu dítěte ateliérem Fotoprome.cz.

Společnost Fotolab zajistí, aby všichni superfinalisté získali z profesionálních fotografií velké fotoobrazy a oblíbené fotoknihy. Hodnotné dary budou předány rovněž soutěžícím, kteří se umístí na dalších místech v superfinále.


1. místo Baby roku 2010: Madlenka

Zde jsou obrázky dalších dvou superfinalistů Baby roku 2010. Gratulujeme!


2. místo Baby roku 2010: Davča


3. místo Baby roku 2010: Péťa

Autor fotografií: Fotopromě.cz

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené