Pozvání na sraz dvojčat a vícerčat!

Největší setkání dvojčat a vícerčat v ČR proběhne 13. června 2015 v Šiklově mlýně u Zvole nad Pernštejnem. Dvojčata a vícerčata mají vstup zdarma a kromě celodenního programu nabitého zábavou je pro ně připraven i přípitek a malý dárek.
foto: Profimedia

Máte doma dvojčata nebo vícerčata? Nebo jste sami věrnou kopií svého sourozence? Vy všichni jste zváni. Pozvání platí i pro ty, kteří se již nemohou dočkat léta a navíc jsou zvědaví na stovky dvojčat a vícerčat na jednom místě. Vítáni jsou úplně všichni z vás. Čeká vás den plný zábavy, jedinečného westernového programu a dovádění na atrakcích.

Všechna registrovaná dvojčata a vícerčata čeká bohatý program. Zdarma budou mít vstup do Šiklova mlýna, přípitek, vstup do aquaparku a dostanou i stylový dárek. Nebude chybět ani tombola – hlavní výhra je Třídenní pobyt na Šiklově mlýně.

Celý program najdete na: www.sikland.cz

Pro lepší zajištění organizace a urychlení vstupu do areálu se zaregistrujte na www.sikland.cz/dvojcata. Nestihnete-li se zaregistrovat předem, nevadí, registrace bude probíhat i na místě u hlavního vstupu do Šiklova mlýna. V případě, že se zaregistrujete, ale nebudete moci nakonec na setkání dorazit, nic se neděje, registrací se k ničemu nezavazujete.

Akci pořádá Centrum pomoci rodinám s dvojčaty a vícerčaty.

Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Naposledy navštívené