Je to na dobré cestě!

Začátek týdne probíhal ve standardním režimu, jen s tím rozdílem, že Barborka začíná čím dál více pít z prsu a lahvičky než sondou…

img_20180211_150703-eye-1100x618.jpg Zdroj: archiv blogerky

Ve středu ráno jsme se probudili a nestačili jsme se divit, sněžilo. 🙂 Letos sice už podruhé, ale mnohem více než minule… Filípka jsem oblékla do oteplovaček a vyrazili jsme do školky! Po příchodu do nemocnice na mě čekalo další překvapení. Barborka dostala novou postýlku! Protože už sama zvládá udržovat a vyrovnávat teplotu, mohla dostat tuto postýlku „bez vyhřívání“.

Tento týden je na tom Barborka zase o něco lépe, váží již 2.042 gramů a měří 42 cm! Od doktorů jsem již dostala na podpis souhlas s první vakcinací (6 vakcína a další vakcína na respirační onemocnění), která by měla proběhnout příští týden, pokud bude vše v pořádku. Zároveň jsem také dostala k podpisu souhlas s magnetickou rezonancí hlavičky, která je tu součástí standardních vyšetření všech dříve narozených miminek.

Čtěte také:

V pátek jsme byli s Filípkem na vstupní prohlídce u dětské doktorky ve Vídni. Manžel našel, dle recenzí od dalších rodičů i doktorů, velmi dobrou dětskou doktorku, která má ordinaci jen 10 minut pěšky od našeho bytu a která zrovna přijímala nové pacienty! Tato kombinace pro nás byla přímo ideální, navíc k ní bude moci chodit i Barborka poté, co ji propustí z nemocnice. V objednanou hodinu jsme dorazili do ordinace, sestřička mi dala vyplnit nějaké vstupní formuláře a pak jsme šli čekat do čekárny. Na to, že byla úplně plná čekárna, když jsme přišli, během 15 minut bylo prázdno. Zanedlouho jsme šli i my na řadu. Paní doktorka byla neskutečně milá, přátelská, a co mi vyhovovalo nejvíce – mluvila plynně anglicky. Filípka kompletně prohlédla a je naprosto v pořádku! Prý kluk, jak buk.

Kéž by něco obdobného doktorka za chvilku mohla říci i Barborce.

Mějte se hezky.

Lucka, Filípek a Barborka

13.2.2018 3:28

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist