Těhulka LIVE! Bára ve 23. týdnu: Bříško, zpomal

Fazoláček mě pěkně tlačí pod levým prsem a já se nemůžu ubránit nepříjemným myšlenkám na porod, ale ani nedočkavým představám, jak asi bude ten náš klučina vypadat.

Konečně mám obě dětičky zdravé. Sabinka dobrala antibiotika a už je jako rybička. S „Fazoláčkem“ jsem byla ve středu v poradně, kde bylo všechno opět v pořádku, a ještě jsem si poslechla ten líbezný zvuk jeho srdíčka. To mě vždycky dostane a pusa se mi roztáhne od ucha k uchu, že by mi šla hlava odklopit.

Tlačí mě rostoucí děloha

Jediné, co mě nadále trápí, je ta bolest pod levým prsem. To je jako by měl člověk zlomené žebro. Je to prý způsobené rostoucí dělohou. Teď jsem v 22+2 tt, tak doufám, že se už brzy přestane roztahovat. I když se asi mýlím :)))

Fantazie mi jede na plné obrátky

Jinak se cítím skvěle. Sleduju, jak se mi zvětšuje bříško a jak se malý prďolka hýbe a dává o sobě čím dál víc vědět. Neustále se mi honí hlavou, jak bude malý vypadat a jestli se narodí menší nebo větší než Sabinka.

„Za chvíli“ rodím!

Trochu mě pronásledují myšlenky na porod, jak to všechno bude a jak to zvládnu a co ta bolest? Zadrž, ještě máš spousty času, říkám si pak. Uvidíme, zvládnout to musí každá.

Sabinka = lenoch

Náš poklad jménem Sabinka je pěkný lenoch. Ve čtrnácti měsících ještě pořád sama nechodí. Ode mne k Tatranovi nebo obráceně dojde kdykoliv, ale sama od sebe se ještě neodváží ujít víc než 5 kroků. Všichni se mě na to ptají – už vám Sabča chodí? Začínám tuhle otázku nesnášet, ale zároveň se těším, až se sama někam rozběhne. Jenže její rovnováha mi připomíná našeho tatínka, když se vrací z hospůdky po velkém mejdanu :))) Zase ale umí spousty jiných věcí, takže zůstávám relativně v klidu.

Překvapivý telefonát

V pátek mě čekalo překvapení. Zatelefonovala mi po dohodě s Babywebem paní redaktorka Českého rozhlasu, že rozjíždějí nový těhotenský projekt a jestli bych nepřijela jako host. Říkám si, jestli to zvládnu, ještě nikdy jsem veřejně nemluvila. Tak mi držte palce, abych to zvládla a 2. února od 11 do 12 hodin si mě budete moci v rádiu poslechnout.

„Rozlučkový“ víkend

Poslední víkend před mým stěhováním do Pece jsme si s Tatranem užili. V pátek jsme si dali výbornou večeři, v sobotu něco pobalili, pořádně se věnovali Sabince a snažili jsme se komunikovat s „Fazoláčkem“. Tančili jsme a dělali samé blbovinky. Myslím si, že se to líbilo oběma našim potomkům. Sabinka Fazoláčka neustále pusinkuje a dělá mu malá a pusinky rozdává i mně a Tatranovi. Je prostě „k sežrání“. V neděli nás čekalo kino a mě večer příjemná masáž bříška a zad. U toho všeho jsme se pořádně ládovali ovocem s bio šlehačkou. Byla to romantika. Bude se nám po Tatranovi stýskat…

Mějte se krásně těhulkovsky a těším se na vás na diskuzi!!!

Vaše Bára

Dnes (v úterý 18. ledna 2011) je délka Bářina těhotenství přesně 22+2 a termín porodu má 22. května 2011.

A jak velké je miminko ve 23. týdnu? Podívejte se:

Chcete dostávat každý týden obrázek přesně vašeho týdnu těhotenství s podrobným popisem, jak se ve vás vyvíjí miminko? A k tomu spousty praktických informací týkajících se aktuálního týdne vašeho těhotenství? Je to jednoduché.

Stačí se zaregistrovat zde a je to. Každý týden vám ve chránce přistane Zpravodaj Babywebu šitý na míru pro váš týden těhotenství!

A co prožívaly ve 23. týdnu naše bývalé těhulky Petra a Gábina? Stačí kliknout na jejich jména a hned se to dozvíte…!

JSME V TOM S VÁMI!

Váš Babyweb.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist