Stále v jednom kole

V pondělí jsme šly do nemocnice na kontrolu s monitorem. Vše dopadlo na jedničku, takže nás na další kontrolu objednali až za 3 týdny.

img_20180311_124322-1100x618.jpg Zdroj: archiv blogerky

V úterý jsme šly na další kontrolu, tentokrát na oční. Vzhledem k tomu, že Barborka měla očička celou dobu v pořádku, jednalo se pouze o rutinní vyšetření, které nezabralo více jak dvě minutky. Předtím však sestřička musela Barborce očička rozkapat a pak jsme musely cca půl hodiny čekat než kapičky zaberou…

Po tomto vyšetření jsme se ještě zastavily na oddělení neonatologie, kde jsme strávily poslední měsíc, abychom ukázaly, jak hezky Barborka přibírá a má se doma dobře. Zároveň jsme jako poděkování přinesly perníkovou chaloupku a perníčky dovezené přímo z Pardubic! Všichni z nich měly velkou radost a daly si je jako zákusek k odpolední kávě.

Tento den propouštěli domů i naše dva „spolubojovníky“ Nikolu a Simona, kteří s námi prošli ruku v ruce všechny tři oddělení neonatologie! S jejich rodiči jsme si vyměnili kontakty a domluvili jsme se, že budeme pořádat „Früh treffy“ –  tedy výlety předčasně narozených dětí. Už se moc těším, až bude hezky a my všichni společně vyrazíme na procházku!

O víkendu za námi přijeli mí rodiče. 🙂 Jako vždy jsme se na ně moc těšili! Tím, že nás tu bylo více na hlídání obou dětiček, mohli jsme si odpočinout mnohem více než obvykle. Maminka nám na víkend v předstihu navařila a tatínek nakoupil zásoby jídla i pití, takže se opravdu mohlo jen odpočívat, povídat si a užívat se navzájem!

Vůbec by mi nevadilo, kdyby takových víkendů bylo mnohem více.

Lucka, Petr, Filípek a Barborka

13.3.2018 2:03

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist