Pohádkové těhotenství

KLUB TĚHULEK! BARČA Přemýšlím, co všechno se za posledních sedm dní událo, ale všechny vzpomínky přebíjí zážitky ze včerejšího focení v Praze. Nefotím se nijak ráda, na svatbě jsme měli fotografa kamaráda, který nás s manželem znal a věděl, že žádné umělecké pozice z nás nedostane, takže když jsem dostala termín na focení pro Babyweb, měla jsem trochu obavy.

Vzali jsme si s manželem oba volno v práci a vyrazili do Prahy, před focením jsem využila čas a navštívila sestřenici, která má tříměsíčního chlapečka. Moc jsem si návštěvu užila, malý je hrozně hodné a klidné dítě. Snažila jsem se vyptat na spoustu věcí ohledně těhotenství i porodu, pozorně jsem sledovala, jak se takové mimčo uvazuje do šátku a v praxi viděla i bezplenkovou metodu, což vypadá suprově, ale zároveň i složitě.

Po návštěvě jsem vyrazila do ateliéru, kde mě nalíčili a učesali – když jsem se viděla v zrcadle, tak jsem se skoro nepoznala. Paní fotografka byla šikovná a myslím, že si se mnou dobře poradila. Já si to užila a na fotky už se moc těším. Na konci přišel manžel, tak nám udělala i jednu společnou. A pak už cesta po D1 domů. Celý den byl fajn a malý občas zakopal, aby dal vědět, že je pořád se mnou. 🙂

O víkendu jsme pořádali v naší vesnici dětský den. Pojali jsme to pohádkově a na stanovištích pro děti byli v pohádkových kostýmech. S manželem jsme byli za Rumcajse s Mankou. Pár známých, kteří nevěděli, že čekáme mimčo (a v kostýmu Manky břicho nebylo až tak vidět), dostalo odpověď na otázku, kde máme Cipíska, že za pár měsíců už tady bude s námi. Akci jsem si užila, na stanovišti před námi byl vlk s Karkulkou, takže chudáci některé děti přišly k nám úplně zaražené a vystrašené.

Dohodli jsme se s manželem, že když si půjde zaběhat, tak já vezmu kolo a pojedu s ním na kole. Ale při první vyjížďce jsem zjistila, jak jsem se v duchu přecenila, ani na kole jsem mu nestačila. 🙂 Ale projížďky na kole jsou fajn, doufám, že ještě nějakou dobu mi břicho při šlapání nebude nijak vadit. A pořád se těším, až si pěkně zaplavu, krytý bazén už zavřeli a ven jsem ještě nevyrazila. Třeba to vyjde tento týden. Mějte se krásně.


Barča je ve 23. týdnu těhotenství. Chcete vědět, co se děje s jejím tělem?

b633476598512953486.jpg

15.6.2016 9:53  | autor: Barbora Čapková

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist