Všechno krásně šlape

KLUB TĚHULEK! BARČA Tento týden utekl jako voda, zdá se mi, že čas letí čím dál rychleji, ale vlastně mi to ani nevadí, protože už se hrozně těším, až budu mít v náručí naše miminko. Ono se určitě taky těší, protože se ozývá čím dál víc, ty pohyby v bříšku si moc užívám, je to to nejkrásnější, co jsem zatím zažila.

Foto z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz


V pondělí jsem byla na prvním měření ohledně speciální těhotenské obuvi. Jde o speciální tvar obuvi, která by měla v posledních měsících těhotenství pomoci odstranit křeče v nohou, otoky a obtížnou chůzi. Jelikož to bylo teprve první měření, tak jsem obuv ještě nevyzkoušela, testovali zatím moji chůzi, tvar klenby a zhruba za 14 dní mi ušijí boty, které pak budu nosit a testovat.

Projekt je to zajímavý, prý díky speciálně upraveným botách lépe proudí v nohách krev a tudíž spousta zdravotních komplikací má mírnější formu nebo se nevyskytují vůbec. Dále jsem absolvovala kontrolu na kardiologii, protože mělo miminko při vyšetření srdíčka nějaký nepoměr. To už se nyní zdálo paní doktorce v pořádku, přesto bude chtít, až se mimčo narodí, abych s ním zašla na kontrolu. Mám být ale v klidu, prý to bude určitě v pořádku. Tak věřím, že paní doktorka má pravdu.

Příští týden mám dovolenou, protože nám rekonstruují v práci chodby, tak doufám, že se konečně dostanu k tomu, abych si sepsala seznam věcí, které jsou potřeba nakoupit a někam se s manželem pro ně vypravíme. Začala jsem přemýšlet nad postýlkou, koukala jsem na internet, přečetla si nějaké články a hodně mě láká pořízení hojdavaku. Také jsem si přečetla článek Maminky Hanky, který mě inspiroval.

Na stránkách výrobce píšou, že poloha ve vaku je pro dítě ta správná, přesto se s tím nějak nemůžu ztotožnit a přemýšlím, jestli je to opravdu to pravé. Prosím, kdo máte zkušenosti, můžete se se mnou podělit v komentářích? Moc vám děkuju.

Taky jsem se rozhodla pro pořízení šátku a začala zkoumat nabídku na internetu. Nechápu, jak se v tom má člověk vyznat a podle čeho vybrat nejlíp. Díky různým diskuzím jsem se rozhodla navštívit jeden obchod v Brně, kde mi určitě dobře poradí, je možné si zde i udělat instruktáž, jak správně vázat, což ale nevím, jestli jde i s takovým břichem, jako už teď mám.:-) Uvidíme.

Mějte se moc krásně, ahoj za týden.


Barča je ve 28. týdnu těhotenství. Chcete vědět, co se děje s jejím tělem?

b633476598512953486.jpg

24.7.2016 12:55  | autor: Barbora Čapková

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist