Mimi LIVE! 1 - Josífek

lala

JOSÍFEK: Noha v sádře!!!

Určitě si pamatujete na Josífka, který byl naším prvním Mimi LIVE. Jak se mu vede? Dnes už je mu rok a půl a právě se zotavuje z klouzačkového karambolu, při kterém si zlomil nožičku. Naštěstí to všechno zvládá s nadhledem a sádra už půjde brzo dolů. Milé čtenářky, po nějaké době se opět ozývám s... Celý článek »

Mimi LIVE! Josífek: Loučíme se

Zdá se to neuvěřitelné a přijde mi to jako včera, co jsem byla s Josífkem v porodnici a začínala jsem se s vámi dělit o zážitky naší rodinky. Nastal už však čas předat pomyslnou štafetu jiné rodince :-) Celý článek »

Mimi LIVE! Josífek: Pěkně to s námi umí

Josífek oslavil své první narozeniny v pořádně veselé společnosti. To jeho úsměvy padaly na úrodnou půdu, ale věřte, že jsou situace, kdy mu na to nesmím skočit, abych ho nerozmazlila. I když být přísná je někdy hrozně těžké… Celý článek »

Mimi LIVE! Josífek: Tátova zpověď

Tátové to nemívají po narození dítěte zrovna lehké. Nejdřív jsou všichni unešeni z malého tvorečka a táta je náležitě hrdý na svou rodinu. Pak si ale všimne, že maminka je pořád v jednom kole a prcek jako by tátu ani nevnímal... Celý článek »

Mimi LIVE! Josífek: Co s nočním kojením?

Trápím se otázkou, jak a jestli vůbec odbourat u toho našeho jedenáctiměsíčního Otesánka to časté noční kojení. Přestat úplně ze dne na den nebo postupně kojení vynechávat? A co místo toho? Dát alespoň napít čaje? Rozsvítit světlo, jen potmě... Celý článek »

Mimi LIVE! Josífek: Chodím!

Co že už všechno umím? Je toho spousta... Umím kdykoliv svým šibalských úsměvem rozesmát maminku, lézt velmi rychle po čtyřech a mezi mé žhavé novinky patří vylézt na schod nebo se "projít" kolem gauče... Celý článek »

Mimi LIVE! Josífek: Chci spát!

Občas slýchám větu „Já jsem spala jako miminko!“ Ovšem ne tedy jako to naše, josífkovské. Jeho spánek se nedá s opravdovým spánkem srovnávat. Vlastně donedávna nedal. Udělala jsem totiž rázný krok, který nenesl těžce jen Josífek a můj manžel, ale... Celý článek »

Mimi LIVE! Josífek: Jen ty a já

Myslím si, že je užitečné, když někdy stráví rodič nějaký čas jen s jedním ze svých miláčků. Nedávno jsem to zažila s Josífkem a myslím, že nám to ohromně prospělo. A být někdy jen s tátou, to je blaho! Celý článek »

Mimi LIVE! Josífek: Na samotce

Řeknu vám, když se mě mamka rozhodla vystrnadit ze svojí postele, byl jsem z toho náležitě rozladěný a svou nelibost jsem dával jaksepatří najevo. Znáte to, učení – mučení. Zkoušel jsem všechny svoje fígle, ale mamka byla neoblomná. Tak jsem to... Celý článek »

Mimi LIVE! Josífek: Zase v nemocnici

Naši rodinku opět souží nemoc. Zvracení, horečky… Zkrátka nějaká nakažlivá viróza, která si postupně smlsla na každém z nás. A se Stázinkou jsme nakonec skončili v nemocnici! Ještě že máme Josífka, ten nám svou věčně dobrou náladou pobyt zpříjemnil. Celý článek »

Stránky

Naposledy navštívené