10. týden aneb těhotenství není nemoc

KLUB TĚHULEK! VENDULA Po krátké době, kdy se díky sociálním sítím a jim jiným, tzv. profláklo, že jsem v tom se vynořilo od přátel a známých spousty otázek typu: „A ty jako nepůjdeš na neschopenku?“

A jako proč bych měla! Copak je těhotenství nemoc?! Osobně si myslím, že pokud probíhá těhotenství tak jako u mě, zvracející dámy jistě prominou a odpustí, že mezi ně nepatřím, nevidím sebemenší důvod, proč bych měla jít hned, jak zjistím, že jsem „v tom“ na neschopenku? Mimo jiné, co bych z toho měla?

Já se přeci ještě chystám se svým drahým a polovičním vlastníkem našeho drobka ještě na dovolenou. Tu máme naplánovanou na začátku 2. trimestru, což je dle všeho nejlepší čas k cestování, pokud si tedy zrovna žena nemyslí, že ten drobek, co jí roste v břiše, může nějak omezovat nebo dokonce snad, že by ona sama omezovala jeho. A mimo jiné i mimo těhotenství je pro mě nejdůležitější práce se svou vlastní myslí, negativa přitahují jen samá negativa, takže v každém případě vidím za vším vždy něco pozitivního a, i kdyby ne, člověk se z toho alespoň poučí. Myslete pozitivně, nevytvářejte si domněnky a dejte prostor názoru ostatních.

A jaký názor máte vy na cestování v těhotenství? Jste zarputilé zastánkyně nebo ženy divoženy?

Asi jsem pro některé z vás trochu jiný případ,…ano, myslete si to. Každý má nějaký názor a ten můj je zcela jednoduchý, že JÁ NEJSEM NEMOCNÁ!


Vendula právě prožila 10. týden těhotenství. Vy také? Chcete vědět co se děje v tomto týdnu?

b633476596635826056.jpg

5.2.2015 12:51  | autor: Vendula Doudová

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist