15. týden aneb Případ pro Chocholouška

KLUB TĚHULEK! VENDULA A je tu týden, kdy se nám nezadržitelně blíží termín odletu na dovolenou. V pátek se sebereme a odletíme za teplem, kde budeme nabírat síly na další nastávající měsíce. Asi je budu potřebovat a tak odreagování a relax je teď na místě.

Foto z ateliéru Fotopromě.cz


Tento týden jsem podstoupila další prohlídku u své doktorky. Měsíc před tím jsem podstoupila krevní testy, které podle doktorky byly v pořádku: „AIDS ani syfilis nemáte!“ Tak to mě uklidnila. 😀 Při této další prohlídce jsme poslouchali srdíčko. Ze začátku, než našla toho našeho malýho teroristu, jsem měla zadek sevřenej, že bych mohla stříhat osmičku drát.

„Ježišmarjá, kde je?! Je všechno v pořádku?! Tak už ho konečně najdi!!!“ Všechny takový a jim podobný myšlenky mi lítaly hlavou. Naštěstí po chvilce hledání: „Áááá, tady se nám schovává.“, jsme měli možnost si poslechnout dupání dostihového koně, jo, přesně tak mi ta jeho frekvence připadala. Další ultrazvuk mě čeká zase až za měsíc – to už snad budeme o něco chytřejší a budeme vědět, zda budeme kupovat růžový nebo modrý teroristický obleček.

Novinkami v posledním týdnu se u mě nešetří. Ať už počítám neustálé svědění prsou a teď se k nim přidaly ještě křeče do lýtek. No paráda. Když jsem byla na schůzce, tak před podpisem smlouvy mě ukrutně začala svědit prsa. Jediné, co v tu chvíli můžete udělat, je se omluvit a odkráčet směrem na záchod. Ano, to by šlo, ale to byste při prudkém vstávání ze židle nesměly chytit do obou lýtek křeče, takže ve svíjející se pozici stylu Dušek v Pelíškách stepující před záchodem, vysvětlujete, že se vlastně nic neděje a zda Vás klient na chvíli omluví. No, nepřipadejte si v takových chvílích jako dokonalej případ pro Chocholouška.

Co dodat, začínají se dít zajímavé změny a já jsem zvědavá, co se k mým už takhle rozsáhlým symptomům, které se za chvíli nevejdou ani na billboard, ještě přidá. Jediné pozitivní je, že v Thajsku rozhodně nebudu řešit, že mě svědí prsa, že občas sedím na záchodě déle a jedinou výhodou je, že nemáme na záchodovým prkýnku žádný motiv, který by mi mohl už tak otlačené prkýnku na zadku zvýraznit, že jarní klíčení beďarů na čele odstoupí díky sluníčku, že na křeče bude nejlepší právě thajská masáž a na správné zažívání míchané shaky.

Milé dámy, mějte se krásně, užívejte svých dnů naplno a se vším všudy a zvlášť Vy, které si to užíváte poprvé a já se za Vámi budu těšit za 3 týdny.


Vendula právě prožila 14. týden těhotenství. Vy také? Chcete vědět co se děje v tomto týdnu?

b633476598512953486.jpg

12.3.2015 4:00  | autor: Vendula Doudová

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist