Zázrak?

KLUB TĚHULEK! VENDULA Věřte nebo ne, ale jsem asi ta jedna z mála šťastných, která prožívá své těhotenství bez jakýchkoliv příznaků.

Nic mi není, žádné ranní nevolnosti, žádná zácpa nebo průjem a jim podobné neduhy, které se mě zřejmě bojí jako čert kříže, jelikož mě svou návštěvou doposud nepoctily.

Jediné, co jsem zaregistrovala chvíli po pozitivním těhotenském testu, byla bolest prsou. A to, že příroda už před tím obdařila velice pěkným, velkým poprsím o tom ani nemluvím. Jednoduše řečeno: víceméně stále rosteme.

To byla také první věc, která mě zavedla do specializované prodejny na dámské spodní prádlo. Dáma, která obchůdek vlastní, má dokonce na to i certifikát, že je specialistkou na podprsenky. Zní to strašně, ale je to tak.

O to strašnější bylo moje zjištění, když jsem krámek navštívila osobně a řekla si, že si udělám radost a pořídím si něco pěkného na sebe.

Ženy, já ve svých 32 letech přišla na to, že jsem vlastně celé ty roky nosila špatnou podprsenku, ale co hůř … podstatně menší, než bych měla ve skutečnosti podle certifikované paní prodavačky mít. Takže místo mých domnělých rozměrů 85D jsem se dostala k cirkusovému šapitó velikosti 85H.

Doma jsem se samozřejmě chtěla pochlubit, jakou krásnou podprsenku jsem si koupila, a když jsem drahého obeznámila s tou skutečností, že z Déček se mi během jedné návštěvy u „Madam podprsenky“ staly Háčka, jako klasickej chlap samozřejmě začal odříkávat abecedu a zároveň počítat na prstech, jak vlastně velký prsa má doma k dispozici. :D)

Je to holt opravdu jen na nás, jak našim chlapům vysvětlíme, že velikost našich předností se nepočítá jako ve škole společně s abecedou, která je uvedena na malé cedulce našich „nosičů“.


Vendula právě prožila 9. týden těhotenství. Vy také? Chcete vědět co se děje v tomto týdnu?

b633476596635826056.jpg

29.1.2015 12:52  | autor: Vendula Doudová

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist