14. týden aneb Čas změn

KLUB TĚHULEK! VENDULA V posledním týdnu se toho moc nezměnilo,….i když?! Změn je vlastně dost. Ať už se to týká trávení delšího času večer v koupelně. To je tuhle gel na celulitidu (ano, správně to je to, co chlapi nemají, protože je to hnusný), olej na prsa a břicho (k večeru si velmi často připadám, jak vlk z Červené Karkulky), čistící tonikum na čelo (na smytí několika vrstev krycího makeupu) a zinkovo-teatree- čkovou mast (na tu nádheru, která se mi samým štěstím, že se blíží asi jaro, vyrašila na čele). Takže po tomhle zdlouhavým martýriu pak následuje jen padnutí za vlast a velmi rychlý nástup kómatu.

Foto z ateliéru Fotopromě.cz


K ránu, když mě opět vyžene „nám“ tak tolik společná potřeba, pak sebou házím v posteli a nemůžu usnout, až z toho dostanu hlad. Naštěstí jsem ale natolik líná vylézt z vyhřátý postele a jít si něco malého dát, že sebou radši házím jak vězeň na elektrickým křesle, nahlas vzdychám, aby z toho můj drahý taky něco měl a snažím se ho všelijakým mlaskáním a jinými donucovacími prostředky donutit k tomu, aby přestal chrápat. Některé z Vás mi určitě rozumí a věřím, že si pod donucovacími prostředky představíte právě to své.

Nedávno jsem jela na poradu do nedalekého Benešova ranním školním autobusem. Ve většině případů se dokážu po ránu obrnit sluchátky, ale tentokrát jsem na poslech hudby neměla náladu. To co jsem mohla díky tomu všechno slyšet a zažít, ovšem stálo za to. Například jsem se dozvěděla, že jeden chlap si nechal od několika různejch lidí naflusat do kelímku a pak to vypil, že se u lesa na kopci páslo místo srnek žrádlo a že jako to vůbec není bléééé, jak říká Maruška, ale že táta z toho dělá jako výbornou svíčkovou a že komu se ti to nelíbí, ať si ….. tak tady jsem se už chytala. To se říkalo už za nás. Ovšem absolutní nakopávkou bylo, když se v Krhanicích otevřely dveře autobusu a začalo se to všechno hrnout ven a ti největší borci, počítám, že to byl už jako minimálně krutopřísnej, druhej ročník, ještě v autobuse už měli v hubě cigáro. :-O) Jakože, cože?

Takže milé dámy, můžete se snažit mít absolutně tu nejlepší výběrovou výchovu na celým světě, ale jakmile Vaše drahé dítko přijde do společnosti jakékoliv party a to vy už většinou neovlivníte, je Vám veškeré vaše snažení k ničemu. A víte co? Vzpomeňte si na svoje dětství, jakých ptákovin a průšvihů jste se natropili a kolik z toho bylo zbytečných domácích vězení a klečení v koutě… No neměli jsme to dětství přece jen krásnější?


Vendula právě prožila 13. týden těhotenství. Vy také? Chcete vědět co se děje v tomto týdnu?

b633476598512953486.jpg

5.3.2015 12:49  | autor: Vendula Doudová

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist