Hlavně se z toho všeho nezbláznit

KLUB TĚHULEK! ELIŠKA Hlásím se vám opět po týdnu a teda řeknu vám, že ne zrovna v dobrém rozpoložení… Pustili jsme se totiž do rekonstrukce dětského pokojíčku a vzniklo z toho obrovské staveniště po celém bytě. Takže nejenom, že nevím kam dříve skočit, dokonce jsem na tom tak špatně, že jsem zapomněla, co je za den a tedy pozdě posílám vyprávění z mého těhotenského děníčku…

Foto z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz


Koho by to napadlo. Člověk si řekne „rekonstrukce dětského pokoje“ … Co to může obnášet? … Položit plovoucí podlahu, vymalovat, koupit nábytek, který se smontuje a hotovo. No jo, jenomže to bychom nesměli být my, abychom si to všechno nezkomplikovali.

Protože jsme to chtěli mít opravdu, jak se říká „pintlich“, tak jsme celou místnost vyštukovali a při té příležitosti opravili praskající zeď jak na chodbě, tak v obýváku. Čímž jsme si zadělali na práci minimálně na 3 týdny. Když si člověk vezme, že je Honza v práci každý den cca do půl šesté a já toho v mém stavu moc neudělám.

No jo, co se dá dělat, teď musíme malovat celý obývák, chodbu a ještě pokojíček. A samozřejmě jeden nátěr kvalitní barvy nestačí. Protože, jak jsem se k tomu všemu dozvěděla, štuk pěkně saje, takže nejdříve nátěr na bílo a poté cca dva nátěry na požadovaný odstín. Když už jsem si po vymalování pokojíčku a chodby myslela, že nejhorší je za námi, že teď sundáme jenom žluté lepicí pásky, které nám dělaly okraje stěn a bude hotovo. Tak se mi odloupla i s páskou polovina nové, kvalitně provedené, sádrové omítky, na kterou jsme si pozvali super odborníka zedníka! V tu chvíli jsem si už ale opravdu myslela, že skočím z okna! Všechno znovu! Nová omítka, nově vymalovat bílou a poté ještě naší vybranou barvou a k tomu všemu oškrábat ,co se odlepilo… tedy práce dvou víkendů k ničemu.

POVÍDEJTE SI S LÍZOU A DALŠÍMI TĚHULKAMI V DISKUZI!

A úplně jsem se zapomněla zmínit o tom, že když Honza vymalovat chodbu a zjistil, že by se měla přemalovat ještě jedním nátěrem, jelikož nám barva dobře nekryla. Tak mu u té samé firmy, kde byl předtím, namíchali úplně jiný odstín. Přitom na víčku byl ten samý kód barvy, jako u té předchozí… a teď babo raď, který odstín je ten správný. Nemůžeme a ani nebudeme to mít asi nikdy jednoduchý. Vždycky přijde něco, co nám překazí plány. Jen doufám, že se můžeme spolehnout na rčení „Co tě nezabije, to tě posílí“, protože to a myšlenky na naší malou možná Natálku 😉 mě drží jako jediné nad vodou. Stále jsme se totiž ještě nerozhodli pro jméno.

V pondělí jdeme na 4D ultrazvuk, tak nám držte palce.

Vaše těhulka Líza 😉


Eliška právě prožila 24. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

b633476601958155736.jpg

15.5.2014 12:23  | autor: Eliška Pulchartová
Více o tématu: rodinné fotografietěhulka

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist