Šťastné chvilky

KLUB TĚHULEK! ELIŠKA Vše je úspěšně za námi! Svatba dopadla na jedničku! Opravdu jsme si to užili a co je nejlepší… všichni si vše chválili a moc se jim to líbilo. Ani jsme nečekali, že se všechno takhle vydaří. Takže můžu úspěšně oznámit, že máme všechny stresy za sebou a teď už se těšíme na klidné přípravy na miminko.

Kdyby jen na „TO“ miminko, ale my po dnešní kontrole u paní doktorky víme, že už se můžeme těšit na „TU“ holčičku!!! 🙂 Maminka je nadšená, to je jasný, tatínek samozřejmě také, ale stejně doufá, že se tam někde schovává malej pinďula 😉 …no jo, chlapi! Celou dobu chtějí klučinu a nakonec jsou z holčičky taky pěkně poprdění! 😉 Dokonce se nám vytáhla placenta, která nám původně srůstala přes branku (cesta, kterou má přijít drobotinka na svět). Takže, pokud se nic nezmění, čeká nás přirozený porod a žádný císař ;-). Jen teď nevím, jestli mám mít radost, nebo ne 😀 …každopádně předpokládám, že přirozený porod je to nejlepší jak pro maminku, tak pro naší Anežku… naše poslední verze jména pro holčičku. Ale vzhledem k tomu, že máme před sebou ještě 4 měsíce, tak si nemyslím, že to bude verze poslední ;-).

NAPIŠTE ELIŠCE DO DISKUZE O VAŠEM VELKÉM DNI

Jak jsem psala v úvodu, svatba dopadla dobře ;-). Zvládli jsme krásný obřad v kostele. Bratránkovo skoro pětiletý Tomášek nám nesl prstýnky. Dost lidí brečelo, a když jsem je všechny viděla, tak jsem se neudržela ani já :-). Celou dobu nám k tomu všemu hráli na varhany, a když jsme vycházeli z kostela, tak nám rozzvonily i zvony. Moc se nám to líbilo! Všechno, co jsme si přáli, jsme naštěstí stihli zařídit, takže nesměly chybět svatební noviny, vtipná tombola, pouštění cca 30-ti lampionů štěstí, ale také klasické házení svatební kytice, podvazku a první novomanželský tanec, který jsme oživili o zhruba 11 spotů z různých písniček, jako je třeba macarena, Pulp Fiction, nebo Pomáda ;-).

Když jsme dorazili s Honzíkem domů (samozřejmě nesmělo chybět tradiční přenesení nevěsty pře práh), byl z toho všeho Honzík tak nadšený, že ho napadlo, abychom si nahráli video a řekli si, jak jsme nadšení a jak se milujeme a pustili si to, až se budeme třeba hádat :-). Samozřejmě jsme ve 2 hodiny ráno byli už tak unavení, že nakonec k žádnému nahrávání nedošlo, ale bylo mi z toho jasný, jak veliký zážitek to pro něj byl a jak moc mě v náš velký den miluje.

Přeji i vám hodně lásky a spoustu šťastných chvil, na které budete vzpomínat.

Vaše těhulka Líza 😉

10.4.2014 12:39  | autor: Eliška Pulchartová

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist