Ultrazvuk 4D

KLUB TĚHULEK! ELIŠKA Tak už i my máme za sebou tak dlouho očekávaný 4D ultrazvuk a konečně se s vámi mohu podělit o naše zážitky.

Foto z ateliéru rodinné fotografie Fotopromě.cz


Všechno proběhlo v pořádku, když teda pominu cestu do Ústí. Na internetu jsme našli 3 adresy našeho 4D lékaře a trefili jsme se až na podruhé. Naštěstí jsme ale vyrazili s menším předstihem, takže jsme to stihli na předem objednaný čas. Byli jsme s Jendou hodně natěšení na to, až uvidíme tu naší prdelínu v celé své kráse. A samozřejmě tatínek měl ještě šanci, že tam najdeme toho neustále očekávaného pindíka. 😉

Zhruba po dvacetiminutovém sezení v čekárně jsme byli pozváni do ordinace, kde nás přivítal sympatický pan doktor a hned jsme se do toho pustili. První, na co jsme se zaměřili, byla samozřejmě hlavička mimča. Měla roztomilou pusinečku a pořád si hrála s prstíkama před ní, takže to kolikrát vypadalo, že si cumlá paleček (aby ne, když jejím rodičům chutnal v dětství paleček víc než nějaký dudlík). 🙂 Ze začátku krásně spolupracovala, ale to ovšem netrvalo dlouho a začalo to tím, že si pěkně zívla, aby nám dala najevo, že na nás nemá náladu a chce ještě spinkat.

POVÍDEJTE SI S LÍZOU A DALŠÍMI TĚHULKAMI V DISKUZI!

V době kdy trucovala, jsme se podívali na pohlaví. Když pan doktor najel na to správné místo, tak se přiznám, že i já jsem si myslela, že je tam malej pinďula. Ovšem jakmile se vše zaostřilo, ukázala se naše mala buchtička :-))) …a bylo nám řečeno, že z tohoto opravdu kluka neuděláme. : -) Jsem ráda, že je to tak. I když bych chtěla tatínkovi udělat radost, ale už jenom kvůli tomu, že v rodině máme jednoho chlapečka a jak už jsem psala, jsem zhruba stejně těhotná s bratránkovo ženou, která teď už čeká druhého vysněného chlapečka. Tak se těším, že budou spolu dělat dohromady pěkný páreček. :- ) Už jenom ta představa, že budou spolu chodit za ručičku a to, jak se k sobě budou chovat… Také se těším, že to bude naše princeznička a až bude starší, stane se snad i mojí kamarádkou. Stejně, jako mám kamarádku v mamince já.

Za chvilku se nám opět trochu ukázala, tak jsme se vrátili k hlavičce.Tentokrát jsme viděli, jak se na nás trochu usmála a ukázala nám palečkem nahoru, že je všechno v pořádku. 🙂 To bylo ale to poslední, co jsme viděli, protože ve chvíli, kdy se pan doktor snažil zatlačením na bříško si malou trochu naštelovat, urazila se a otočila se k nám úplně zády.

Co je ale to nejdůležitější: Miminko v bříšku prospívá a je vše v pořádku. Váží zhruba 730 gramů a možná se bude jmenovat Nela, Nelinka.

Krásný sluneční den přeji všem maminkám, těhulkám a těm, co mé články čtou. 😉

Vaše těhulka Líza 😉


Eliška právě prožila 25. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

b633476601958155736.jpg

22.5.2014 12:08  | autor: Eliška Pulchartová

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist