Iva ve 20. tt – První kopanec

TĚHULKA LIVE! IVA Ač je to k nevíře, i přes úmorná vedra týden utekl jako voda. Hlásím se vám s článkem za 20. tt! Už jsem v půlce – je to neuvěřitelné!!! 

iva-1100x618.jpg Celá galerie 40 Zdroj: archiv blogerky

Pondělí jsem započala brzy ráno. V sedm ráno jsem už byla v čekárně u gynekologa, chtěla jsem jít první na řadu. Dlouhou chvíli čekání jsem si zkrátila debatou s mojí kamarádkou, která šla na řadu hned po mě. Celou dobu v čekárně jsem měla nastražené uši, abych náhodou nepřeslechla své jméno. Jak mě sestřička zavolala, vyskočila jsem ze židle a kráčela jsem do ordinace.

Prohlídka začala klasicky měřením tlaku a vážením. Asi z vedra a k mému údivu jsem měla tlak 138/85, což je u mě neobvyklé, jelikož mám tlak spíše nižší. Naměřená hodnota byla hraniční a sestřička to přisoudila tomu, že jsem rychle vyskočila že židle. Při vážení jsem se lehce zaradovala, jelikož jsem stále nic nepřibrala. Pan doktor mě rutinně zkontroloval a konstatoval, že je vše v pořádku. Objednal si mě na druhý screening.

Odpoledne jsem jela s přítelem na výlet, ale nebylo mi zrovna nejlépe. Těžko se mi dýchalo a srdce mi bušilo jako o závod.

V úterý mi už bylo lépe a od středy se cítím už úplně zdravá. V těchto vedrech se u nás klimatizace nezastaví. Velkou úlevu mi přináší také namočené ručníky, které na sebe hodím, když odpočívám.

Čtěte také:

Ve čtvrtek mě čekala příjemná věc – první těhotenské focení ve Fotopromě. Vzala jsem si s sebou pár outfitů a vyrazila do Prahy. Hned po příchodu si mě vzala do péče vizážistka a za necelou půl hodinu ze mě udělala nového člověka. Paní fotografka si mě při focení různě polohovala a po chvíli jsem i pochopila, co po mě chce 🙂 Obě paní, které se o mě staraly, byly moc příjemné a měly se mnou trpělivost. Jsem moc zvědavá na výsledek a těším se na další focení.

V pátek, když jsme jeli s přítelem výtahem domů, tak jsem se najednou vyskočila a přítel nechápal proč. Malá mi totiž dala takový kopanec až jsem se fakt lekla. Takto silný kopanec jsem zažila poprvé – ale bylo to legrační.

Ve vlogu se můžete podívat na mojí výbavu látkových plen, kde i zmiňuji důvody, proč jsem se rozhodla pro látkování.

Tak se mějte krásně a za týden ahoj.

Iva


Iva má za sebou 20. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

31.7.2018 10:38 | autor: Redakce Babywebu.cz

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist