Dva v tom: Hlášení po svátcích

KLUB TĚHULEK! KRISTÝNA Hlásím se opět po svátcích, které pro mě byli svátky přežírání a lenošení u pohádek.

V práci jsem se naposledy rozloučila, tentokrát už bez pláče, jelikož tam před svátky skoro nikdo nebyl a tak to byl pro mě aspoň snadnější odchod. Vím, že nějakou dobu se v práci neobjevím jako plně pracující a tak jsem z toho měla smíšené pocity, že se mi bude stýskat a zároveň se těším na něco nového.

Již před svátky jsem začala užívat sirup Multi-Sanostol. Je to multivitamínový přípravek s kalciem vhodný pro těhotné i kojící maminky. Nevím, jestli je to díky tomu, že už sirup nějakou tu dobu užívám, ale zatím „tuk tuk tuk" mě neskolila žádná rýmička ani chřipka a to v práci byli okolo mě samí nemocní chcípáci, velké výkyvy počasí, předvánoční stres a chození po lékařských prohlídkách tomu také moc nepřidalo, ale i přesto jsem toto náročné období zvládla bez jakéhokoliv nachlazení. Sirup užívám nadále, tak jsem zvědavá, jestli to dotáhnu až do samotného konce zdravá.

Vánoce a Silvestr jsme strávili v kruhu rodinném, u pohádek s cukrovím v jedné a s řízkem v druhé ruce. Taky se to na mé váze pěkně projevilo, takže teď na ni raději chvíli nebudu stoupat. Cítím se jak chodící slon, ale kdo ne - po svátcích. Začala mě i trochu pálit žáha, ale není to nic co by se nedalo vydržet a samozřejmě, že jsem si to způsobila sama tím svým obžerstvím. : -) Stále mě někdy pobolívá v podbřišku, ale jak jsem již psala, všichni říkají, že s jistotou poznám tvrdnutí břicha a poslíčky, no tak vám teď můžu tady tvrdit, že jsem měla poslíčky, ale bohužel si tím tedy opravdu nejsem vůbec jistá, ale co jsem teď byla na pravidelné gynekologické prohlídce ve 33tt tak mi doktorka řekla, že je to v těchto týdnech už naprosto normální. Naštěstí jsme chytli jinou, hodnou paní doktorku a tak se i manžel mohl přijít podívat po 14 týdnech na UTZ . Vyšlo to moc hezky, malá se na nás krásně smála na monitoru.

Díky kolegům v práci, kteří se finančně složili na poukázky do dětského obchodu a rodině, která nám k vánocům dala velké dary pro malou, jsme v tyto volné dny dokoupili zbytek výbavičky. Teď už jen čekám na postýlku a začnu připravovat náš ložnico/pokojíček pro naší malou princeznu.

Vaše Kristýna


 

Kristýna právě prožila 33. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

 

8. 1. 2015Kristýna
Komentáře k článku
Počet komentářů: 0
Komentáře mohou vkládat pouze registrované a přihlášené uživatelky. Zaregistrujte se nebo se přihlaste.

Všechny články blogera

Konec šestinedělí

KLUB TĚHULEK! KRISTÝNA V našem období šestinedělí jsme s Nikolkou obstály obstojně. Krásně jsem se rozkojila tak, že mi malá až nadprůměrně přibírá. Je to taková moje malá buchtička. Už ani neodsávám, jen když si chci třeba odpočinout, ale jinak... Celý článek »

Jak na houpačce

KLUB TĚHULEK! KRISTÝNA Máme tu další v počtu 3 týden v období šestinedělí. Hodně se toho od minulého blogu změnilo k lepšímu. Celý článek »

Kojení je věda

KLUB TĚHULEK! KRISTÝNA Myslím si, že každá budoucí a i současná maminka jako já, v šestinedělí a ne-li i potom řeší to, jestli zvládne nakojit své miminko. Nakupujeme předem různé propriety na kojení a to ani nevíme, jestli vůbec kojit budeme. Co... Celý článek »

Porod a začátek šestinedělí

KLUB TĚHULEK! KRISTÝNA V mém poslední blogu jsem psala o tom, že mi byl proveden Hamiltonův hmat. To mě, ale v nejmenším nenapadlo, že již druhý den večer budu držet v náručí naší malou princeznu. Celý článek »

Dva v tom: "finišuju"

KLUB TĚHULEK! KRISTÝNA Teď už nastal čas, kdy si raději blog píši každý den, protože nikdy nevím, kdy to přijde a spoléhám na svého manžela. Dopíše ho určitě se šťastnou zprávou na konci a pošle za mě do redakce. :-) Celý článek »

Dva v tom: „čas přenášení“

KLUB TĚHULEK! KRISTÝNA Stále doufám, že tento týden už je pro mě poslední, ale porod stále v nedohlednu. Pokud čtete můj blog, který vychází ve čtvrtek 26.2. tak buďto už mám porod za sebou a určitě se to v brzské době dovíte, anebo už více jak... Celý článek »

Dva v tom: "2 týdny do dne D"

KLUB TĚHULEK! KRISTÝNA V tyto poslední týdny doháníme, co se dá. Hlavně se snažíme být teď hodně ve společnosti naší rodiny a nejbližších přátel. Co když se pak nějakou tu dobu nikam nedostaneme. :-) Celý článek »

Dva v tom: "4 týdny do dne D"

KLUB TĚHULEK! KRISTÝNA Konečně jsem absolvovala svou poslední poradnu u své bezcitné gynekoložky (po uplynutí šestinedělí bych jí ráda změnila a našla si doktorku, která se mi bude snažit pomoci a ne, že mě jen odkáže na internet, abych si tam... Celý článek »

Dva v tom: "Sama doma"

KLUB TĚHULEK! KRISTÝNA Tento týden mě čekal můj první „týden samoty“ na mateřské dovolené. Bydlíme ještě s mojí babičkou, tak jsem věděla, že budu mít v tyto dlouhé dny před porodem o zábavu postaráno, ale jelikož se jí prodloužil pobyt v jednom... Celý článek »

Dva v tom: "a přece se točí"

KLUB TĚHULEK! KRISTÝNA Byla jsem pozadu se psaním blogů oproti jiným maminkám, které píší od počátku svého těhotenství. Chtěla jsem vám "říct" vše, co mi doposud přišlo důležité. Teď už bych psala ráda jen o tom, co se u nás děje momentálně. Jsem... Celý článek »

Dva v tom: Přípravy na předsudky

KLUB TĚHULEK! KRISTÝNA Přijde mi, že čím dál tím víc v dnešní době slýchávám negativní tlak od lidí okolo sebe, v televizi či si stačí přečíst článek v novinách, co mě čeká, když si budu chtít pořídit miminko, je to furt dokola. Celý článek »

Dva v tom

KLUB TĚHULEK! KRISTÝNA Slíbila jsem, že příště sepíši blog, jak jsme se "vtipně" dověděli o tom našem vytouženém překvapení. Teď už to vyprávíme jako vtipnou historku, ale v tu chvíli nám to moc vtipné nepřišlo. Celý článek »

Cesta k vysněné holčičce

KLUB TĚHULEK! KRISTÝNA Zdravím všechny maminky a spolutěhulky, právě jsem se stala jednou z vás, novou členkou Klubu těhulek! Nikdy není pozdě, a protože už jsem ve 27tt, tak na můj první blog mám alespoň o čem psát. Pro začátek se vám představím.... Celý článek »

Naposledy navštívené