Dovolená!

ZDEŇČIN TĚHOTENSKÝ BLOG Tento týden, respektive o víkendu, pro mne začal „nový život“. V pátek jsem definitivně odešla z práce na mateřskou dovolenou. Bylo to „za 5 min 12“, protože už mě ten stres a hlavně každodenní operování na sále totálně zmáhalo. Dokonce už mi to dávalo najevo i moje bříško nebo spíš to malé pídě uvnitř, když mi začalo v břiše dělat neplechu. Nicméně velmi příjemným zjištěním bylo, že mě hodně pacientů nebo spíš jejich páníčků bude postrádat. Tak jsem je uklidnila, že z profese odcházet nehodlám, jen ještě nevím, jak dlouho ta moje mateřská bude trvat, protože jedno miminko nám s partnerem nestačí. 😉

Momentálně tedy řeším pouze to, jak se co nejrychleji a nejefektivněji zabalit na dovolenou. Všichni rodičové mi kladou na srdce, abych si ji pořádně užila, protože je to poslední dovolená, jak jsem ji znala dříve, pak už to bude jenom o dětech a jejich potřebách. Svoji dovolenou si určitě vychutnám, ale na dovolenou s dětmi se už také těším. Myslím, že „sobeckého života“ bez dětí jsem si užila dost a už bylo na čase založit nějakou tu rodinku.

 Letos vyrážíme s kamarády do Chorvatska a bereme s sebou i naše první „dítě“, pejska Bada. Už se nemohu dočkat, až ho uvidím skotačit ve vlnách, vodu má moc rád a když u toho ještě budeme my, bude to pro něj ten nejhezčí čas v roce. Sama jsem u moře nebyla rok a musím říci, že mi dost chybělo.

Po návratu z dovolené mě už čeká „jen“ zařizování kolem domu, hlavně jeho vnitřní úpravy. Ale úplně bez práce nebudu, protože jsem ještě slíbila napsat nějaký odborný článek a něco málo přeložit. Asi jsem divná, ale nějak se té své práce nejsem schopná zcela vzdát.

Ještě před dovolenou jsem začala s prvním velkým nákupem pro mimi. Byla jsem v jedné nejmenované drogerii, která poskytovala slevy právě pro maminky s miminky a využila je beze zbytku. Dále jsem si po internetu objednala první hračky pro dítě, i když na to máme ještě čas, ale to víte, prvorodička, blbůstky pro miminko mě zajímají nejvíce. Sama jsem se překvapila, jak snadno jsem se vzdala nákupů pro sebe a začala o to s větší chutí nakupovat pro to ještě nenarozené škvrně. Stále mám co nakupovat a tudíž se mám i po dovolené na co těšit. Nechci nic nechat na poslední chvíli a prý to těhotenství uteče jako voda, tak ať nejsem ničím zaskočená.

Hezké prázdniny nebo alespoň krásný letní čas Vám všem přeje

Vaše bloggerka Zdeňka

30.6.2014 2:00  | autor: Zdeňka

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist