Kopanec, ale elektrický

ZDEŇČIN TĚHOTENSKÝ BLOG Milé těhulky, zažila jsem první větší strach o dítě a poté strávila krásných pár dnů na Moravě u svých blízkých a bylo mi nádherně.

Šok a následně strach o dítě, který jsem zažila, byl vyvolán proudem, elektrickým, z drátu za kuchyňskou linkou. Nemáme totiž ještě zcela dodělanou kuchyň a občas se za nějakou tou zásuvkou nachází volný kabel. Měla jsem však pocit, že jsou všechny bez proudu, bohužel to byl omyl. Ve snaze narovnat jeden z těchto volných kabelů, abych byla schopná zcela zasunout požadovaný šuplík, jsem si omylem sáhla na jeho volný konec a dostala „šlupku“.

Nebyla to sice velká rána, jen mě zabolel a zašimral jeden prst, ale co já vím, jaký to mohlo mít vliv na dítě? A jako na potvoru se mně mimi nechtělo několik hodin po této nehodě „ozývat“. Naštěstí večer nějaké kopance byly, tak jsem se trochu uklidnila a následující den jsem šla na plánovanou prohlídku ke svému gynekologovi, doufajíc, že mě uklidní. Ten bohužel nepochopil, o co jde, když jsem mu řekla, že jsem dostala „kopanec“, byť jsem zmínila, že 220 voltový. Asi se mu to slilo s konstatováním, že mě mimi dost kope. Nicméně mi udělal ultrazvuk a vše bylo v naprostém pořádku.

Přesto, když jsem o tom mluvila s kamarádkou, řekla mi, že to není legrace, že její známá takto potratila. Proboha! – řekla jsem si a radši žhavila dráty ke svému gynekologovi. Ten mě naštěstí uklidnil, že kdyby to bylo skutečně tak vysoké napětí, bylo by už dávno rozhodnuto. A tak jsem se, už podruhé, uklidnila.
Ještě ten samý den jsme vyrazili směr Hranice na Moravě za kamarády a další den na Vsetínsko za mojí rodinou. Bylo nám tam nádherně, všem třem. Zašli jsme si i na houby a světe div se, nikdy jsme jich nenašli tolik, jako právě tam. Plný koš, velký, a ještě způlky zaplněný pravými hřiby! Zbytek tvořily kozáci a ještě pár masáků. Houby miluji a nejvíc ve smetanové omáčce, takže jsem byla nadšená, že máme na rok zase klid. Ale z těch masáků jsem radost neměla. Vím, že přítel se v houbách dobře vyzná, ale to víte, vzhled muchomůrky vás zrovna neuklidní…. Naštěstí se mu nic nestalo, ikdyž si přes moje prostesty masáky usmažil a snědl.

Takže s mimískem máme stále ještě tatínka a maminka neustála nabývá na objemu, uf!

Doufám, že se žádné z vášnivých houbařek nic nestalo a těším se na vaše vyprávění z celého týdne.

Vaše bloggerka
Zdeňka

10.8.2014 10:28  | autor: Zdeňka

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist