Numerologie jména miminka

KLUB TĚHULEK! LUCIE Tento článek jsem se rozhodla věnovat jedné zajímavé skutečnosti, kterou málokdo zná. Já sama to neznala, ale věděla jsem, že existuje spousta věcí jako je třeba horoskop na míru, životní číslo a různé. Zjistila jsem přes svou známou Janičku, že existuje speciální numerologie jména, kdy se počítá podle různých vzorečků a čísel z písmen. Jméno jako takové má svůj význam.

Celý minulý týden jsem skoro každý den měla návštěvu. Přijela kamarádka Bára, která je těhotná skoro stejně jako já a termín má pár dnů ode mě. Jsem moc ráda, že můžeme probírat intimnější věci, protože jsme na tom podobně a jsem ráda, že ví, o čem mluvím.

Další den přijela manželova maminka a vyprávěla, když byla těhotná, že byla za celé těhotenství jednou na ultrazvuku a nevěděla pohlaví. V tu chvíli jsem byla ráda za moji skvělou paní doktorku a její ultrazvuk! Další den k nám přišla manželova teta se strejdou a vyprávěli, jak byly jejich děti malé. Celý večer byl takový příjemný a vzpomínkový.

Napište Lucce do diskuse KLUBU TĚHULEK a popovídejte si i s dalšími těhulkami!

Následovalo setkání s kamarádkou Aničkou, která má skoro dvouletého Matýska a v bříšku schované miminko, které se má za pár dnů narodit a my stále nevíme, jestli je to holčička nebo chlapeček. Jely jsme na oběd a pak na výstavu věcí pro miminka. Na ten den nezapomenu, byl moc pěkný, výborný oběd v restauraci a pak výstava a příjemné povídání. Akorát k večeru se mi udělalo špatně z vydýchaného a přetopeného vzduchu.

Nikolka podle čísel

A teď k té numerologii. Janička se mě zeptala na jména, která máme vybraná a už od začátku víme, že to bude buď Nikolka, nebo Jindříšek a příjmení pro úplnost výpočtů. Rozbor jména Nikol- číslo její osobnosti je 11, má zdvojené ego, které může být využito i v dobrém. Číslo osobnosti je součet čísel z příjmení a jména.

Jméno Nikol má č. 7 – touha po nepoznaném, ztížená pozice a někdy mysticismus. Číslo je karmické, ale není nebezpečné, pokud ji bude využívat k pomoci druhým, pokud ne, obrátí se to potom proti ní. Na východní straně příjmení má Nikol č. 9 – vítězství, dosažení cíle, konec špatného a začátek dobrého, splnění přání. Na jihu má 11 taky. Mohla by být dobrým lékařem, nebo pečovatelkou, ale je zde nerozhodnost.

Dále výpočty tří třetin života neboli dekád. První třetina- konflikty, nestálost někdy i zlo. Druhá dekáda má klidné a harmonické, většinou úspěšné. Poslední třetina- vývoj tak dobrý, že může přílišným sebevědomím všechno zkazit. Shrnutí- pokud se bude směřovat dobrým směrem a svoji energii dobře využije, tak to bude dobré.

Jindřich podle čísel

Rozbor jména Jindřich – číslo jména 12, obětavost, člověk se k cíli dostává přes překážky. Pokud se ve vzorci objeví dvě 12 a více, člověk inklinuje k oběti pro druhé až v extrémní podobě, ale naštěstí má jednu 12!

Ve jméně má 48, což znamená více nepřátel, než přátel. Ve vzoru osudu budou házeny klacky pod nohy. Chce to najít rovnováhu v meditaci či umění. Příjmení má č. 3- umělecké ambice, ale také možná přelétavost.

První třetina života si nese č. 69 – číslo plné vášně a citů – celkem úspěšné. Druhá třetina má č. 76- nebezpečí rozvodů, nespokojenost v osobních vztazích, ale i se sebou samým. Třetí třetina má číslo 83 – sobectví , ego, problémy s uspořádáním vlastního života, hodně aktivity a energie i inteligence.

Celkové má vzorec 5 – pohyb, aktivita, flexibilita a někdy také nervní povaha. Člověk s tímto číslem bude mít spíše vztah k hubnutí, tělesná konstituce bude křehčí, bude plný nových myšlenek, které mohou mít celkově obrovský obsah.

Shrnutí – dříve nic takového jako rozbor numerologie jmen nebylo, máme svá jména a stejně žijeme tak jak umíme, ale mě tohle zajímá a i když třeba vím, že se mi něco z toho nelíbí, tak to můžu nějak ovlivnit, tak proč ne, jména se mi líbí a myslím si, že každý pokud chceme, si svoje dobré věci dokáže nějakým způsobem ovlivnit.

Můj start do života byl těžký, vyrůstala jsem jen s matkou, ale o to víc jsem šťastná za fungující a milující manželství a život v něm. Tak se na Vás budeme těšit zase za týden, užívejte hezkého podzimního počasí. Lucka a Bublinka!

Lucie právě prožila 18. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

b633476599443079971.jpg

17.10.2013 12:08  | autor: Luccy.O.

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist