Tatínku a já tě kopnu!

KLUB TĚHULEK! LUCIE Tento týden byl odpočinkový, polehávací a regenerovací. Byla jsem hrozně unavená a celkově vyčerpaná z pobytu v nemocnici a celé té virozy, co jsem chytla, ještě jako bonus jsem si z nemocnice dovezla rýmu, takže jsem byla vyřízená. V noci už pořádně nespím, skoro hodinu co hodinu se budím a chodím buď na záchod nebo se obracím na druhý bok, protože se mi špatně leží. Pak to doháním druhý den, občas si schrupnu po obědě. Fakt jsem ráda, že nechodím do práce, asi bych toho nebyla schopná ještě dělat nějaké pracovní výkony.

Fotografie z ateliéru Fotopromě.cz


Hned jak mi začalo být trošku lépe, začala jsem pomalu něco dělat v domácnosti. Předtím jsem se docela bála, aby se mi nezamotala hlava, jak jsem měla nízký tlak, takže jsem se snažila stát co nejméně delší dobu a byla opatrná. Venku bylo nádherně, krásně svítilo sluníčko, bylo teplo, ptáčci zpívali, prostě jako na jaře! Tak jsem konečně zapla pračku a všechno, co jsem vyprala, tak jsem dala na náš velký balkon uschnout. Bylo tak příjemné věšet prádlo a sluníčko tak svítilo až jsem se křenila. Naše fenka Darina to také miluje, vždycky si najde místečko na koberci, kam se opírá slunce a vyhřívá se tam jak had.

V závěru víkendu jsme se s mužem chystali do ložnice spát a po ulehnutí začala Nikolka svojí oblíbenou sestavu aquazumby. Ležela jsem na boku a říkám manželovi, aby mi dal ruku na bříško, ale hlavně nenápadně a opatrně. Jako by to naše Niky vždycky tušila že se na ní chystáme a já třeba sebemíň se pohnu, tak dělá jako by nic a je inkognito. Naštěstí se nám ji podařilo oblafnout a začala se potom, co muž položil dlaň pěkně vrtět. Malá kopla do dlaně a muž jí to zmáčknul zpátky a takhle pořád dokola to opakovali a já jsem se tak strašně řechtala až mi břicho nadskakovalo! Manžel malé něco hrozně záživného povídal a strašně se u toho taky smál. Takhle se tam otlapkávali asi hodinu. Bylo to neskutečně roztomilé a doufám že si sousedi nemyslí, že jsme něco požili, řechtali jsme se tam oba dva jak dva blázni skoro o půlnoci!

POVÍDEJTE SI S LUCKOU A DALŠÍMI TĚHULKAMI V DISKUZI!

Opravdu není krásnější pocit, než když to naše štěstíčko kope takhle razantně v bříšku. Už se mi i stalo, že se lekla nějakého zvuku, to pak bylo rodeo, ale stačí chvilka pohupování a pak zase spokojeně spinká, je to zlatíčko, jsem zvědavá jaká bude, potom až se narodí, když je takhle akční v bříšku.[boxik: Hledáme novou budoucí maminku do KLUBU TĚHULEK!: Jste čerstvě těhotná?

Toužíte si zdokumentovat těhotenství na krásných fotografiích ateliéru Fotopromě?

Chcete mít navždy schovaný deníček vašeho těhotenství?

Hledáte podporu a nové kamarádky, které „v tom“ budou s vámi?

Odpověděla-li jste 4x ANO, tak nám napište na redakce@babyweb.cz svůj těhotenský příběh!]

Příští týden mě čeká další velký screening, sice s 2 týdenním zpožděním, ale prý to nevadí. Potom mám naplánovanou poradnu a odpoledne nás s manželem čeká první předporodní kurz. Každopádně jsme oba dva strašně napnutí, co se dozvíme, jaké nám dají rady a podobně. Oba dva víme totiž tak málo, je to naše první miminko. Příští víkend konečně započneme rekonstrukci ložnice, už se nemůžu dočkat, potom chci začít konečně prát ty haldy oblečků, co jsem nashromáždila a musím to pěkně roztřídit podle velikostí a dát to do komody.

Tento týden se chystám do lékárny nakoupit věci pro mě k porodu a už si zabalím tašku do porodnice. V sobotu jsem měla první poslíčky, celkem jsem z toho byla vyjukaná, docela to bolelo, ale teplá sprcha pomohla aspoň trošku a pak jsem to šla zaspat. Tělo se už připravuje na porod, ještě 10 týdnů, strašně se to krátí!
Tak zase za týden Lucka s Nikol!


Lucie právě prožila 29. týden těhotenství. Chcete vědět, co se v tomto týdnu děje s vaším tělem?

b633476608734345141.jpg

16.1.2014 12:34  | autor: Luccy.O.

Další blogy

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist